Shenzhen TwoPony Technology Limited
 • Home>
 • Products>
 • office-for-mac-license>
 • HFS + Sabit Disk Alanı 1 GB RAM ile Mac Lisansı 2.5 GB için Tek Ofis
 • HFS + Sabit Disk Alanı 1 GB RAM ile Mac Lisansı 2.5 GB için Tek Ofis

  Mac için Microsoft Office - Ev ve İş 2011 - Tek Lisans

  Mac Ev ve İş İndirme Lisansı için Office 2011

  Microsoft Office Home ve Business 2011 for Macs için bu tek kullanıcılı lisans, verimli kelime işlem, veri kaydı, sunum ve iletişim için gereken her şeyi içerir. Microsoft Word 2011, Microsoft Excel 2011, Microsoft Outlook 2011, Microsoft PowerPoint 2011 ve Mac 8 için Messenger ile birlikte gelir, böylece hayatınızdaki önemli insanlarla sorunsuz iletişim kurarken etkili bir şekilde çalışabilirsiniz. Bu Mac Office paketi, standart olarak her yerden çevrimiçi çalışmanıza izin veren Windows Live SkyDrive'a erişim ile birlikte standart olarak gelir.

  Bu sürüm, uygulama tabanlı e-posta, görevlerin ve toplantıların üstünde kalmanıza yardımcı olacak ayrıntılı bir takvimi ve daha fazlasını içeren Mac için Outlook'u içerir. Bu yazılımı satın aldıktan sonra, Outlook yazılımı hızlı bir şekilde çalışabilmeniz için dosyaları anında kullanıma sunar. Microsoft Office 2011, Mac OS X 10.5.8 veya daha yeni bir sürümünü gerektirir. Küçük işletmeler ya da birden fazla cihazla ev kullanıcıları için mükemmel toplu indirimleri almak için Outlook yazılımı ile alışveriş yapın, garantili kurulum veya paranızı geri sunuyoruz.

  Hızlı bir bakış: Mac Home & Business için Office 2011, Apple bilgisayarları için bir verimlilik paketidir. Bu, bir kullanıcının bir bilgisayara yüklenebilmesi için lisanslanmıştır.

  1 milyardan fazla PC ve Office çalıştıran Mac'ler ile Microsoft Office, dünyanın en güvenilir ve en çok kullanılan üretkenlik paketidir. Mac 2011 için Office, şartlarınıza göre Mac'inizde daha fazla yardımcı olmanıza yardımcı olmak için burada. Dinamik kağıtları oluşturmak için Excel'i, verilerinizi hızlı bir şekilde biçimlendirmek için Excel'i, kitlenizle etkileşim kurmak ve fikirlerinizi daha ileriye taşımak için PowerPoint'i ve Outlook'un kişilerinize ve takvimlerinize yakın kalmasını sağlamak için kullanın. Mac için Office, Office için Office ile uyumlu olduğundan, Mac veya PC'deki hemen hemen herkesle belgeleri üzerinde çalışabilirsiniz. Belgelerinizi neredeyse her yerden oluşturmanın, paylaşmanın ve erişmenin en kolay yoludur.

  Word 2011 - Kelime işlem
  Excel 2011- Elektronik Tablolar
  Outlook 2011- E-posta ve takvim yönetimi
  PowerPoint 2011 - Sunumlar
  Mac için Messenger 8- Anında Mesajlaşma
  Sabit Disk Alanı: HFS + dosya formatı ile 2,5 GB
  İşletim Sistemi: Mac OS X10.5.8 veya üstü
  İşlemci Türü: Intel
  RAM: 1 GB
  Grafik: 1280x800 minimum ekran çözünürlüğü
  Diğer: DVD-ROM sürücüsü, internet erişimi, Windows Live ID

  Geri dön Ürünler
  Geri dön Mac Lisansı İçin Ofis
  Bize ulaşın
  Bizi arayın
  Tedarikçi başvurun