Shenzhen TwoPony Technology Limited
 • Home>
 • Products>
 • office-for-mac-license>
 • Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2016, 1 Aygıt Ofisi 2016 Mac Ürün Anahtarı
 • Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2016, 1 Aygıt Ofisi 2016 Mac Ürün Anahtarı

  Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2016, 1 Aygıt Ofisi 2016 Mac Ürün Anahtarı

  Excel 2016

  Verilerinizi yeni bir kullanıcı arayüzü ve en sevdiğiniz klavye kısayollarıyla yeni ve sezgisel şekillerde analiz edin ve görselleştirin. Analiz Toolpak, Slicers ve Formula Builder gibi özellikleri zamandan tasarruf etmek için kullanın, böylece analizlere odaklanabilirsiniz.

  Word 2016

  En yeni düzenleme, gözden geçirme ve paylaşma araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturun ve paylaşın. Yeni Tasarım sekmesi, özelliklere hızlı erişim sağlar ve Akıllı Arama, doğrudan Word'ün içerisindeki web'den alakalı bağlamsal bilgileri gösterir.

  PowerPoint 2016

  Fikirlerinizi yeni slayt geçişleri ve gelişmiş Animasyon görev bölmesi ile oluşturun, işbirliği yapın ve etkili bir şekilde sunun. Slaytlarınızla birlikte verilen yorumlarınız, sunumlarınıza geri bildirim eklemenize yardımcı olur.

  OneNote 2016

  Bu sizin kendi dijital dizüstü bilgisayarınızdır, böylece notları, fikirleri, web sayfalarını, fotoğrafları, sesleri ve videoları bile tek bir yerde tutabilirsiniz. İster evde, ister ofiste veya hareket halindeyken, başkalarıyla paylaşırken ve işbirliği yaparken gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.

  Office 2016 Ev ve Öğrenci Hakkında

  En sevdiğiniz üretkenlik yazılımınızın 2016 sürümlerini içeren Microsoft Office Home ve Student 2016'nın bu dijital indirmesi ile yeni Office çağına adım atın. Yükseltilmiş Word, Excel, PowerPoint ve OneNote, yeni zaman kazandıran özellikler ve şık, modern bir görünümle düşünceli bir şekilde geliştirilmiştir. Tabii ki Office 2016, herhangi bir cihazdan herhangi bir yerden çalışmanıza olanak tanımak için Microsoft Web Uygulamaları aracılığıyla tamamen bulut özellikli, dokunmatik ekrana göre optimize edilmiş ve erişilebilir durumdadır.

  OneNote, basitleştirilmiş bir arayüzde notları, fikirleri, web sayfalarını, fotoğrafları, sesleri ve videoları saklayabilmesi gereken öğrenciler için bir zorunluluktur. Daha sonra kolay başvuru için sınıf sırasında notlar çizebilir, not yazabilir ve not yazabilirsiniz. Word, Excel ve PowerPoint, işinize odaklanmanıza ve dikkatinizin dağılmasına izin veren güzel ve yeni bir görünüme sahiptir. Microsoft Office 2016 Ev ve Öğrencinizi My Choice Software'den indirdiğinizde, tüm bunları ve daha fazlasını elde edersiniz.

   Office 2016 Sürümlerini Karşılaştır

   özellik Ev işi Standart Profesyonel
   Microsoft Word V V V
   Microsoft Excel V V V
   Microsoft Powerpoint V V V
   Microsoft OneNote V V V
   Microsoft Outlook V V V
   Microsoft Publisher X V V
   Microsoft Access X X V
   Lisanslı Kullanım Ticari Ticari Ticari
   Lisans türü Standart Açık Lisans Standart
   MSRP 229 399 399 $

   Office Home & Student 2016, zaman kazandıran özellikler ve temiz, modern bir görünümle daha hızlı oluşturmanıza ve organize etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ayrıca, belgelerinizi bulutta SkyDrive'da kaydedebilir ve evde olmadığınızda onlara erişebilirsiniz.

   DAHİL OLDU PROGRAMLAR

   Microsoft Word 2016

   Microsoft Excel 2016

   Microsoft PowerPoint 2016

   Microsoft OneNote 2016

   1 Kurulum DAHİLDİR.

   1 Kullanıcı Desteklendi

   1 Cihaz Destekli Aygıtlar

   LICENING TİPİ Sürekli

   LİSANS DÖNEMİ Belirsiz

   MARKA Microsoft

   ÜRETİCİ PARÇA NUMARASI 79G-04368

   GTIN 885370989069

   TESLİM YÖNTEMİ Dijital

   TAHSİL EDİLEN TESLİMAT SÜRESİ 30 Dakika

   Dil ingilizce

   PLATFORM DESTEKLENEN Masaüstü / Dizüstü

   İŞLETİM SİSTEM DESTEĞİ 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7

   GEREKLİ İŞLEM HIZI 1.0 GHz

   GEREKLİ SERT SÜRÜCÜ UZAY 3 GB

   GEREKLİ BELLEK 1 GB (32 Bit) / 2 GB (64 Bit)

   Geri dön Ürünler
   Geri dön Mac Lisansı İçin Ofis
   Bize ulaşın
   Bizi arayın
   Tedarikçi başvurun